Služba první pomoci - Tel: 777 211 007

Conshondis s.r.o., Drážďanská 490/6, Ústí nad Labem

O nás Naše služby Ceník Kontaktujte nás Poradna
O nás Naše služby Ceník Kontaktujte nás Poradna O společnosti

Aleh Harkusha, oleg@xado.cz © 2014

Všechna práva vyhrazena.

Šperky 925/1000

Conshondis s.r.o., Drážďanská 490/6, Ústí nad Labem, tel.777211007

Kategorie

Spolupracujeme s:

MÉNĚ ČASTO BÝVÁ VÍCE

Piercing-Do

Moje stránka na:

La Crystale

Akce, slevy

- PRO SENIORY SLEVA!

15% na všechny služby!

Na začátek jarní sezóny 2021 pro vás máme akci na skleníkové sklo Helios (rozměry 45x142cm) za 330Kč s DPH/tabuli.

- JARNÍ SEZÓNA!

- VÝPRODEJ ODŘEZKŮ ZRCADEL A SKLA

Při řezání zrcadel a skla občas vznikají odřezky, které jsou prakticky neprodejné, ale často se mohou hodit do domácnosti. Odřezky prodáváme jako celek, jejich další řezání, sražení hran a podobně je dle standardního ceníku.

Nabízíme následující odřezky …

PRO SENIORY SLEVA

15% na všechny služby


Naše služby

Akce, slevy

MY NEDĚLÁME

Ohýbání skel, skleněné dveře, pískování skla, kalení skel, smaltování skel, rámování obrazů, obkladová skla, skleněné příčky, skleněné zábradlí, skleněné interiéry, fasádní skla, skleněné žaluzie a markýzy, bezpečnostní přepážky, i neprůstřelné pochozí skla, skleněná schodiště i zábradlí

ALE ZATO NA NÁSLEDUJÍCÍ SLUŽBY MÁME SUPER CENY

- ŘEZÁNÍ SKLA A ZRCADEL NA MÍRU

- BROUŠENÍ HRAN

- ZASKLÍVÁNÍ OKEN A DVEŘÍ

- LEPENÍ ZRCADEL NA ZEĎ (Zrcadla na zeď, zrcadla na míru do koupelen.)

- OPRAVÍME NEBO DOVEZEME SKLO AŽ DOMŮ

Na tyto druhy služeb dostanete opravdu mnohem a tím myslíme opravdu MNOHEM lepší cenu než jinde.

Skladem jsou také k odběru tabule skla v rozměru 1605x2250 mm. Rozpočítejte si na tuto míru jak vám nejlépe vyjde to, co potřebujete nařezat a my Vám prodáme tuto tabuli za velkoobchodní cenu.

Produkty a služby pro velkoodběratele.

Objednejte sklo přímo ve velkoskladu a ušetříte!

Tato nabídka je spíše orientovaná na velkoodběratele - zahradnictví a zemědělská družstva. Pokud máte skleníky (skleník) jedno nebo více loďové. Nebo plánujete výstavbu skleníku nového nebo nových.  Jsme schopni Vám nabídnout  tabulové sklo za velkoobchodní cenu. Též není problém se domluvit na zasklívání samotných lodí skleníku. V tomto případě se jedná o sklo o tloušťce 4 mm typu float. Kromě skla také dodáme sklenářský kyt a silikon.

Míru skla na zasklívání skleníku si určíte samostatně dle potřeby. Standardně jsou minimální rozměry tabulí 550x900 mm, menší formáty dohodou.  Sklo Vám následně přijde zabalené v bednách po 45 tabulích skla o tloušťce 4mm. Sklo Vám samozřejmě dopravíme na místo a vyložíme. Vždy je lepší pokud je na místě vykládky přítomen vysokozdvižný vozík pro lepší manipulaci a další skladování skla, není to ovšem podmínkou.

Též je dobré začít domlouvat odběr minimálně 14 dnů před tím, než si přejete mít sklo u Vás. Je tomu tak z toho důvodu, aby se stihlo vyřešit samotné objednání skla a jeho nařezání.

Co se týká práce na stavbě, můžeme Vám nabídnout profesionální tým, který již má zkušenosti ze staveb. Není problém Vám poskytnout reference od našich velkoodběratelů.

Spolupracujeme s

Kvalitní šperky za rozumnou cenu a s rychlou dobou dodání. Šperky, stříbrné a oécelové šperky, náušnice, náramky, náramky přátelství, prsteny, přívěsky, řetízky, korálky, dětské šperky, dětské prstýnky, dětské náušničky.

PERFECT-SHOP.CZ

Piercing do pupíku, banánek, plugy, tunely, roztahováky a mnoho dalšího! Poskytujeme piercing z kvalitního materiálu, jako třeba chirurgická ocel, akryl a sklo. Od spolehlivého dodavatele za parádní cenu!

Piercing-Do.cz

Spolupracujeme s

O nás